ПОСЛУГИ

Друк від візитівки до книги

Видавництво «Gutenberg» пропонує послуги з виготовлення:

  • ділової поліграфії (бейджі, блокноти, візитівки, папір для записів, папки, щоденники, фірмові бланки);
  • рекламної поліграфії (брошури, буклети, запрошення, календарі, каталоги, листівки, плакати, флаєри);
  • сувенірної продукції (щось конкретне?);
  • весільної поліграфії (запрошення, конверти, меню, карта розміщення гостей, бірки та етикетки на пляшки тощо).

У нас Ви також можете замовити верстку та друк газети, журналу, збірки авторських віршів чи книг у прозі.

Наша команда з радістю втілить у життя вашу маленьку мрію, іміджеву примху або ж грандіозний задум.

Редагування та коректура

Без редагування і коректури неможливо уявити процес видання високоякісної продукції.

Послуги коректора передбачають виправлення технічних помилок у текстовому і графічному матеріалі, зверстаному до друку.

Редактор та коректор – це саме ті спеціалісти, які здатні побачити матеріал як очима автора, так і очима читача, що гарантовано позбавить текст недоліків.

Макетування та верстка

Професійно виготовлений макет – «обличчя» майбутньої друкованої продукції. Щоб задовольнити естетичні смаки читача, недостатньо просто дотримуватися загальноприйнятих правил у верстці, вправно застосовувати шрифтовий дизайн та мати розвинену уяву. Крім цього, дуже важливим є досвід у сфері маркетингу, а також розуміння технічних тонкощів друкарського процесу.
Будьте певні: спеціалісти нашої команди мають всі необхідні знання та вміння, щоби забезпечити найефектніший спосіб подачі текстового й ілюстративного матеріалу та створити ідеальний макет як для маленької візитівки, так і для багатосторінкового рукопису.
Під час верстки й макетування ми враховуємо всі побажання замовника, а кінцевий результат обов’язково узгоджуємо з ним перед друком.

Художній дизайн

Сучасні технології перетворили оформлення друкованої продукції на мистецтво. Тепер книги цінні не лише як «ємність» для тексту, а і як самостійний
мистецький продукт. Банальні буклети, каталоги чи листівки у наші дні – це справжній шедевр! Звісно, якщо над ними працював талановитий і досвідчений художній дизайнер.
Видавництву «Gutenberg» пощастило співпрацювати саме з таким фахівцем, який завжди пропонує небуденні ідеї та втілює найсміливіші задуми замовника.
Після роботи нашого майстра рука читача простягнеться саме до вашого друкованого продукту!

Родинні альбоми

Окремі народи ще й досі вважають, що людина, яка не знає свого коріння та сімейної історії, не може бути повноцінним членом родини. З чого ж починається ця історія? Крім усних спогадів, вона зафіксована у фотографіях. Як же насправді цікаво знати, ким були наші предки! А ще краще – мати змогу бачити їх на світлинах, а відтак уявляти їхнє життя та побут. Згадайте, з яким захопленням у дитинстві ви розглядали альбоми з монохромними картками, розпитували у старших про тих, хто дивився на нас з пожовтілих сторінок, та милувалися окремими улюбленими фото. Традиція створення сімейних альбомів була витіснена на задній план загальнодоступним інтернетом. Тепер люди накопичують терабайти цифрових знімків на електронних носіях, в альбомах у соцмережах або у хмарних сховищах.

 
 

Але минуть роки, і чи легко буде відшукати у віртуальних нетрях ту єдину, особливу, світлину, на якій прабабуся тримає свого першого правнука?
На щастя, багато хто вже замислюється над цією проблемою та починає відновлювати розірвані зв’язки із попередніми поколіннями, замовляючи виготовлення фотокниг. Використовуючи новітні технології на свою користь, ми передаємо нашим дітям та онукам маленьку, проте яскраву й захопливу розповідь, яку, свого часу доповнивши, вони збережуть для нащадків.
Команда видавництва «Gutenberg» з радістю допоможе створити ваш ексклюзивний родинний альбом!

Екслібрис

У дослівному перекладі з латини словосполучення «ex libris» означає «із книг». Нині екслібрисом називають персоналізований книжковий знак, невелике символічне зображення, яке власноруч відтискають на книгах особистої бібліотеки, на форзаці або титульній сторінці видання.
Ці маленькі штампи «розповідають» про те, кому належить книга, а також захищають її від втрати або привласнення іншою особою.
Зазвичай екслібрис складається з ініціалів чи монограми власника та ілюстрації (родового герба, важливих деталей), що вказує на його професію чи улюблене заняття.
Сьогодні престижно мати власний книжковий знак: він став іміджевою складовою й ознакою хорошого смаку.
Видавництво «Gutenberg» підтримує відродження книжкових традицій і створює екслібриси для своїх клієнтів. У нашому каталозі ви можете підібрати шаблон майбутнього екслібриса, який буде адаптований відповідно до ваших
побажань. Також можете замовити індивідуальну розробку макета або запропонувати власні ілюстрації, а ми створимо ваш екслібрис у кращих традиціях книжкового знака.
Екслібрис – особливий подарунок для керівника, колеги, партнера або друга!